Moją misją jest wspieranie ambitnych, kreatywnych
i przedsiębiorczych kobiet w uporządkowaniu projektów online w ich biznesie.

 
Wierzę, że każda kreatywna kobieta jest w stanie nawet najbardziej mglistą wizję
przekształcić w realny projekt do zrealizowania
i systematycznie go wdrażać,
wykorzystując do tego celu swoje naturalne talenty.

Anna Studnicka

Wspólnie wykreujemy dla Ciebie nową, wymarzoną rzeczywistość

 

Kim jest Ania? Co mogę Ci o sobie powiedzieć?

Od ponad 8 lat jestem managerem. Obecnie zarządzam zespołem 10 osób w jednostce sektora finansów publicznych. Na co dzień układam, organizuję, porządkuję i wdrażam projekty. Praca ta do pewnego momentu dawała mi poczucie spełnienia i satysfakcji. Nadal jest dla mnie bardzo ważna.

Przyszedł jednak taki moment, że uznałam, że nie wykorzystuję w pełni swojego potencjału, że tak naprawdę mogę dużo więcej. I tak urodził się  pomysł, aby swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystać do wsparcia kobiecych, eksperckich biznesów online. W swoim usługowym biznesie – Układam i Porządkuję Projekty Online, czyli robię to co kocham najbardziej, uczestniczę w procesie wdrażania pomysłów w życie. Uwielbiam, kiedy plany, cele i marzenia stają się rzeczywistością. 

Najczęściej w swoim biznesie pracuję późnym popołudniem lub wieczorem. Sobota jest także dla mnie dniem pracującym. I zupełnie mi to nie przeszkadza, nawet tak lubię … wspominam o tym nieco niżej.

Na czym konkretnie polega moje wsparcie?

Moje wsparcie obejmuje przede wszystkim pomoc we wrożeniu Twojego pomysłu w życie, poprzez układanie projektów w Twoim biznesie. Pokażę Ci, jak pozbyć się tony karteczek post-it i zamienić je na jasny system realizowania projektów w Twoim biznesie online!  

Razem sprawimy, że Twój wymarzony projekt szybko i sprawnie ujrzy światło dzienne.

Porządkowanie Projektów Online to moja specjalność – zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić!   

 

Na moim blogu motywuję i pokazuję jak krok po kroku samodzielnie realizować różnego rodzaju projekty online.

Ponadto planuję cykl wpisów na temat budowania własnego centrum dowodzenia. Wierzę, że każda Girlboss powinna takie mieć – w pełni odpowiadające jej indywidualnym warunkom oraz predyspozycjom.

Moje centrum dowodzenia to przede wszystkim asana – program do zarządzania projektami. Uwielbiam to narzędzie i tą pasją chcę również zarazić Ciebie.

Chcesz wiedzieć o mnie więcej? Czytaj dalej

Najbardziej na świecie lubię pracować. Tak, dobrze przeczytałaś. I kiedyś bardzo się tego wstydziłam, a dziś mogę to już nawet napisać. Bardzo podoba mi się praca u siebie. Mam głowę pełną pomysłów i wszystkie bym chciała zrealizować. Marzę o wspieraniu kobiet – girlbosses w budowaniu własnego centrum dowodzenia w różnych wymiarach.

Uczę się odpoczywać, bardzo muszę się tu pilnować. W pracy potrafię się zatracić (patrz wyżej). Najlepiej odpoczywam po prostu coś robiąc – muszę być zajęta. Dlatego uwielbiam projekty diy oraz malowanie i od razu Ci powiem, że artystka ze mnie żadna, ale czerpię z tego przyjemność i nie zamierzam się tym przejmować.

Jestem miłośnikiem rozwoju osobistego w oparciu o mocne strony. Moje talenty wg Gallupa to rozwaga, naprawianie, poważanie, osiąganie i pryncypialność. Jestem typowym realizatorem, wykonawcą.

Anna Studnicka Wirtualna Managerka

 


Jestem Masterem, czyli uczestnikiem programu Master Business Training, którego autorem jest Kamila Rowińska. Jest to cykl szkoleń, który rozwija w różnych obszarach. Bardzo się cieszę, że jestem częścią tej społeczności oraz że mogę się rozwijać i brać przykład z osób zakręconych na punkcie rozwoju osobistego. Rozwój właśnie jest jedną z moich kluczowych wartości.


Mieszkam na wsi z mężem, 2 kotkami i 2 pieskami. Zdecydowanie koty kradną moje serducho, zwłaszcza ten przytulek na zdjęciu.


We własnym domu mieszkam już od ponad 10 lat, a ja go jeszcze do końca nie urządziłam – nie mam np. płytek nad kuchenką. Lubię, kiedy jest „po mojemu” i w tym przypadku rzadko godzę się na kompromisy. Dużo zmieniam, kombinuję i przestawiam.

Uwielbiam podcasty. Bardzo często można mnie spotkać ze słuchawkami na uszach. Oznacza to tylko jedno – słucham nowego odcinka podcastu.

 

Nie jestem przebojowa, lubię ciszę i spokój. Czasami nawet muzyka potrafi mi przeszkadzać, najchętniej pracuję w ciszy. W przeważającej części jestem zdecydowanym introwertykiem. Natomiast przy realizacji projektów nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Rzadko się poddaję.

Lubię tańczyć, najczęściej do lustra … 😉

Miało być krótko, naprawdę się nie dało inaczej, bo bardzo lubię pisać. A i zdecydowanie bardziej lubię słuchać niż mówić.

Bardzo lubię świat w kwadracie. Zapraszam Cię na mój profil na Instagramie. Będzie mi miło, jeśli się tam ze mną przywitasz.
Anna Studnicka Wirtualna Managerka
Anna Studnicka Wirtualna Managerka
Anna Studnicka Wirtualna Managerka